Парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць, гарний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 8 спиць із карбону системи "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка та зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

У пакованні дванадцять штук, один візерунок і шість різних відтінків.

Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 350 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 55 см |
- Ціна: 179 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











