Жіноча парасоля напівавтомат від фірми "Lantana", гарний супутник в дощову пору.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 9 карбонових спиць і пластикове закінчення.

Зонт має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку, що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Парасольки "Lantana" йдуть в упаковці по дванадцять, де шість різних візерунка і відтінку.


Чому ви повинні вибрати саме нашу компанію?
![]() |
Завжди стежимо за тенденціями моди, тому пропонуємо тільки сучасні моделі. |
![]() |
Зручні способи доставки товару (Делівері, Нова Пошта, Міст Експрес, Укрпошта, Justin). |
![]() |
Завжди тішимо оптових покупців приємними цінами. |
![]() |
Наші клієнти завжди задоволені покупками, вчиненими у нас. |
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Догляд.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 415 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













