Дитячий прозорий парасольку "звірятка" на 4-6 років від фірми "Max"
- В наявності
- Код: MR-0261K/3
245 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий прозорий парасольку на 4-6 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 карбонових спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком в колір візерунка.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де кілька різних відтінків і малюнків.

Бренд: Max
Вид парасольки: дитячий парасольку
Механізм: напів-автомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеного парасольки: 68 див.
Довжина спиці: 48 див.
Розмір розкритого купола: 81 див.
Вага парасольки: 270 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8 карбонових
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 245 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴









