Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 карбонових спиць від фірми "Toprain", це надійний захист від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів; сталь вкрита покриттям що виключає корозію, і спиці з карбону і пластику.

Зручна пластикова ручка.
Щоб уникнути псування купола, носіть парасольку в чохлі і висушену.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 440 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










