Дитяча парасолька тростина порадує дитину своїм барвистим забарвленням і підніме йому настрій у дощову пору.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Купол парасольки має 8 круглих металевих спиць.
Зручна пластикова ручка гачком.
В упаковці дванадцять штук, кілька візерунків та відтінків.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 86 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













