Чорна парасолька напівавтомат на 8 спиць від фірми "Fiaba" з світловідбиваючої стрічкою по краю купола.
Кожну парасольку від фірми "Fiaba" випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу.
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі, яка вкрита покриттям що виключає виникнення корозії. Спиці з фібеогласса і пластика.

Парасоля має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку.

По краю купола у парасольки є світловідбиваючі стрічка.

Особливість: Оснащений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴












