Дитяча парасолька тростину з великими машинами порадує вашу дитину своєю якістю і візерунковим принтом.
Каркас парасольки виготовлений зі сталі з покриттям, що виключає корозію.
Спиця з пластику, що надає парасольці легкості й міцності.

Пластикова ручка гачком.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритим до повного висихання. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴









