Механічна чорна парасолька на 8 спиць зі зворотним складанням.
З питань оптової закупівлі даної моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 сталевих спиць системи "анти-вітер".

Завдяки тому що спиця парасольки складається в іншу сторону, каркас може витримує значні пориви вітру.
А також парасоля має довгий і товстий стрижень, що дозволяє добре утримувати великий купол при поривах вітру.
Матова ручка.

Один візерунок у вигляді клітки.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Оснащений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 435 г |
| Довжина спиці | 62 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29 см |
| Діаметр купола парасольки | 115 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
- Ціна: 536 ₴












