Барвиста дитяча парасолька з машинами для дітей на 6 - 9 років.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцної сталі з покриттям, що виключає корозію.
Пластикова спиця надає парасольці міцність і легкість.

Проста і зручна пластикова ручка.
В упаковці дванадцять штук і шість різних малюнків.


Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритим до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Вага парасольки | 275 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴







