Жіноча прозора парасоля на 16 спиць буде хорошим доповненням до гардеробу будь-якої дівчини.
Каркас тростини зроблений з якісного матеріалу і має в наявності 16 пластикових спиць.
Догляд.
Купол парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴










