Парасолька- тростина на 8 пластикових спиць від фірми
"Angel".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 8 пластикових спиць..

Шість варіантів відтінків.


Сталева ніжка та зручна пластикова ручка обтягнута шкірозамінником.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angel |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 345 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












