Чоловічий парасолька повний автомат гуртом від фірми "Universal".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Спиця з трьох компонентів: метал, скловолокно та платтяве закінчення.
Завдяки цьому поєднанню спиць, парасолька має гарну вітростійкість.
Зручний дизайн дерев'яної ручки, дає змогу добре утримувати купол парасольки у разі поривів вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.

Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












