Чоловіча парасолька автомат гуртом на 9 спиць "анти-вітер" від фірми "Fiaba" якісна захист від дощу та вітру.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, вуглепластика і пластику.
Завдяки такому поєднанню матеріалів каркас парасольки витримує пориви вітру.
Зонт має просту і зручну пластикову ручку і потовщену ніжку що дозволяє добре утримувати великий купол парасольки при вітрі.

Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стрижня парасольки | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.













