Парасолька від «Toprain» — завжди надійний захисник від дощу.
Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 спиць із фібергласу системи «анти-вітер» не тільки надійно захистить свого володаря від дощу, але допоможе мати стильний та сучасний вигляд. Цей аксесуар стане незамінною частиною вашого гардероба.

Удобная, ручка під пальці.

Чому купувати товари вигідніше в нас?
![]() |
Ми займаємося продажем парасольок уже понад 12 років і можемо знайти підхід до кожного клієнта, навіть найбільш неординарного. |
![]() |
Є безліч позитивних відгуків від покупців. |
![]() |
Товар завжди є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати на доставку. |
![]() |
Маємо широкий асортимент парасольок різного дизайну на будь-який смак. |
Парасолька чоловіча напівавтомат на 10 спиць із фібергласу «анти-вітер» із водонепроникного матеріалу створить для вас чудовий захист, а завдяки високій міцності цей аксесуар слугуватиме вам багато років.

Схема замовлення
Заказ на сайті або телефоном
Погодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









