Прозора парасолька — тростина на 8 спиць, буде добрим доповненням до гардероба будь-якої дівчини.
Каркас тростини зроблений із якісного матеріалу та має в наявності 8 пластикових спиць.

Парасольки упаковані в коробку по 12 шт., де 8 шт. з чорною ручкою і 4 з білою.


Форма купола проста, не грибком.

Догляд.
Склепіння парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Колір | Білий |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 350 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 69 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










