Дитяча прозора парасолька на 4-6 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць.

Пластикова ручка гачком.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де кілька різних відтінків і малюнків.


Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.











