Жіноча парасолька напівавтомат торгової марки "THEBEST", гарний і якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з фібергласу і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.
Потовщена ніжка і проста та зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Упаковані парасольки в коробку по дванадцять штук, де кілька відтінків і візерунків.


Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.













