Чоловіча парасоля напівавтомат фірми "Top Rain".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 10 спиць з вуглепластика і пластику, що надає йому хорошу вітростійкість.

Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Зручний дизайн пластикової ручки під колір купола.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 445 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня парасольки | |
| см. | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










