Дитячий парасольку "щенячий патруль" на 4-8 років від фірми "Mario" порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 пластикових спиць.
Пластикова ручка гачком.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де кілька відтінків.


Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Діаметр купола парасольки | 88 см |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 245 г |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴







