Однотонна парасоля автомат на 8 якісних спиць "анти-вітер" від фірми "Susino" надійний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних і якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.

Завдяки даному каркаса парасолька має хорошу вітростійкість. Навіть якщо його виверне порив вітру, каркас залишається цілим.
Парасолька має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де шість різних відтінків.


Намагайтеся носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації тканини купола.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Зелений |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴






