Маленька і легка, механіча жіноча парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини чи жінки і не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Парасоля має в наявності 8 полегшених спиць зі сплаву сталі та алюмінію а закінчення зі скловолокна.
Завдяки такому поєднанню спиць, парасолька може витримувати пориви вітру.

Парасоля має маленьку зручну ручку.

Маленька парасолька в горошок упакована в упаковку по 12 штук і має шість відтінків.




Парасолька механічна і при відкриванні не потрібно натискати на кнопку. Кнопку використовуємо тільки для закритя парасолі.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 7 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 230 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Діаметр купола парасольки | 92 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴








