Чоловіча парасоля повний автомат від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Дана модель парасольки має новий вид каркасу. Десять спиць з металу, подвійного карбону і пластику.



Завдяки даному поєднанню спиць, парасоля має хорошу вітростійкість.
Зручний дизайн пластикової ручки, дозволяє добре утримувати купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Габаритні розміри.
Діаметр купола парасольки 102 см.
Довжина спиці 57 см.
Довжина у складеному вигляді 33 см.
Вага парасольки 490 г.
Довжина стрижня в розкладеному вигляді 64 см.
Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴












