Дитяча прозора парасолька на 4-7 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Парасолька має 8 пластикових спиць.

Пластикова ручка гачком.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де три різні візерунки.


Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих та розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 74 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴









