Жіноча парасоля напівавтомат з подвійною тканиною на 9 спиць "анти-вітер" від фірми "Susino" - надійний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 9 спиць з фіберглассу і пластикове закінчення.
Завдяки даному каркаса парасолька має хорошу вітростійкість. Навіть якщо його виверне порив вітру, каркас парасольки залишається цілим.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка, що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Дана модель парасольки має шість різних візерунка з середини.

Верх у всіх парасоль різний по кольору.

Намагайтеся носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації тканини купола.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 545 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













