Дитяча парасолька тростина на 5-9 років від фірми "Маріо".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.

Парасолька має в наявності 8 карбонових спиць.
Щільний матеріал купола - поліестер.

Пластикова ручка кольору купола.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де шість різних відтінків та один візерунок.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 270 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.












