Жіноча парасоля напівавтомат "бренд" від фірми "Universal" - красивий і надійний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 8 спиць з фіберглассу і пластикове закінчення.
Зручна пластикова ручка.

Дана модель парасольки упакована по дванадцять штук і має шість візерунків.


Намагайтеся носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації тканини купола.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴











