Жіноча парасоля напівавтомат від фірми "SL".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць з пластиковим закінченням.
Потовщена ніжка і проста та зручна пластикова ручка.

Дана модель має шість відтінків.

Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки, обов'язково її треба висушити.
Сушити парасольку потрібно у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки і не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 3 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 385 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня парасольки | |
| см. | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴








