Парасолька напівавтомат торгової марки "Три Слона".
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі з покриттям, що виключає корозію, а також вуглепластика і пластикового закінчення.
Завдяки цьому поєднанню парасольку витримує пориви вітру.
Простий і зручний дизайн матовою ручки.
Матеріал купола - сатин, оброблений водовідштовхувальним просоченням.
Дана модель має шість варіантів візерунка.
Щоб уникнути псування купола, обов'язково потрібно носити парасольку в чохлі.
Особливість: Зонт оснащений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати зонт відкритим до повного висихання,і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | пряма матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.















