Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 карбонових спиць від фірми "Toprain", це надійний захист від дощу та вітру.
Кожен парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям. Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів; сталь вкрита покриттям виключає корозію, і спиці з карбону і пластику.

Зручна пластикова ручка під пальці.

Щоб уникнути псування купола носити парасольку в чохлі і висушений.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 420 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 59 см |
- Ціна: 217 ₴








