Однотонна парасоля повний автомат від торгової марки "THEBEST".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 12 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки такому каркаса парасолька має хорошу вітро-стійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де декілька відтінків.


Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 105 см |
| Основні | |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴






