Міні парасолька автомат Susino чорна #0746
- Готово до відправки
- Код: 0746
722 ₴
628 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні парасолька автомат в 5 складання завдовжки 22.5 сантиметри з полегшеним каркасом.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці, робить його міцним і легким. Два крайніх елементи спиці виготовлені з карбону і скловолокна що дає каркасу можливість вигинатися від вітру і залишатися при цьому цілим.

Потовщена ніжка і маленька ручка.

Розміри.
-
Діаметр купола - 92 см
-
Довжина спиці - 53 см
-
Довжина в складеному вигляді - 22.5 см
-
Довжина стрижня – 58 см
-
Вага - 335 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 335 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 22.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 92 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴











