Жіноча парасолька автомат торгової марки "Romit", гарний та якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 10 спиць з фібергласу і пластику, що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.

Проста, але зручна пластикова ручка.

Упаковані парасольки в коробку по дванадцять штук, де дванадцять відтінків.



Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29 см |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴










