Маленька та легка жіноча парасолька поміститься у сумочці будь-якої дівчини чи жінки і не займе там багато місця.
Парасолька від дощу торгової марки "Feeling Rain".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Парасолька має в наявності 8 полегшених спиць зі сплаву сталі та алюмінію а закінчення зі скловолокна.

Маленька зручна ручка.

Модель має шість варіантів відтінку.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 4 |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Матеріал спиць | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 93 см |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Довжина спиці | 51 см |
| Вага парасольки | 255 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












