Парасолька напівавтомат на 9 карбонових спиць системи "анти-вітер" от фирмы "Lantana", гарний супутник у дощовиту погоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.
Завдяки такому поєднанню каркас парасольки може витримувати невеликі пориви вітру.
Парасолька має потовщену ніжку та зручну пластикову ручку, що дає змогу добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Парасольки "Lantana" йдуть у пакованні по дванадцятьох, де шість різних візерунків і відтінку.
Догляд.
Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.
Після використання парасольки рекомендується залишати його відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 385 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



