Жіноча парасолька автоматна 9 спиць з вуглепластика, системи "анти-вітер", від фірми "Mario".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Купол парасольки містить 9 спиць з сталі, вуглепластика і пластику.
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки, обов'язково її треба висушити.
Сушиться парасольку у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки і не буде іржавіти спиця.
Щоб уникнути псування купола, парасолька рекомендуємо носити в кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 445 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





