Парасоля напівавтомат на 8 сталевих спиць від фірми "SL".
Металевий каркас із сталі.
Маленька зручна пластикова ручка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.






