Механічна парасольку на 8 спиць від фірми "SL".
Парасолька має в наявності 8 металевих спиць.
Каркас парасольки покритий покриттям виключає корозію.

Проста пластикова ручка.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 225 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.








