Президентська чорна тростина на 8 пластикових спиць від фірми "Star Rain" захистить від дощу не тільки Вас, але і Вашу супутницю.
Каркас парасольки повністю виготовлений із якісних матеріалів.
Ця парасолька налічує 8 спиць із пластику!

Довжина парасольки та її вага так само значні, як і розмір його купола 129 см.
Каучукова ручка і надійний карбоновий стрижень добре утримує таку велику тростину.

Купол парасольки має клапан, що дозволяє зменшувати навантаження на спиці за сильного вітру.

Парасолька має зручний чохол для носіння через плече.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star rain |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 750 г |
| Довжина спиці | 77 см |
| Довжина у складеному вигляді | 101 см |
| Діаметр купола парасольки | 129 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.











