Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць із вуглепластику, системи "антивітер", від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Склепіння парасольки містить 9 спиць зі сталі, вуглепластику та пластику.
Потовщена ніжка та зручний дизайн пластикової ручки.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де один візерунок і кілька відтінків.




Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴













