Прозора парасолька тростина на 8 спиць від фірми "Feeling Rain"
Прозорий матеріал купола (полівініл).
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Парасолька має 8 металевих спиць. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Модель має шість різних відтінків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 330 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴







