Парасолька торгової марки "SL", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Купол має в наявності 8 полегшених спиць з карбону і закінчення зі скловолокна.

Завдяки поєднанню різних матеріалів спиці, парасолька не ламає при вивертанню від вітру.
Висока щільність тканини купола має відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Парасолька має маленьку, зручну пластикову ручку.
![]()
Модель має шість різних відтінків.
![]()
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі та висушеним.
Особливість: зонт легкий, компактний і зручний.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Червоний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 230 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 26 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴






