



Дитяча парасолька тростина "Тачки Маквін" на 4-8 років
- Готово до відправки
- Код: 0219/7
284 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька тростина із зображення з мультфільму "Тачки" на 4-8 років від фірми "Rain Proof", порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має 8 пластикових спиць.

Пластикова ручка гачком.Ця модель має кілька візерунків.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 83 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴





