Парасолька-тростина з фото милих тварин, порадує дитину своїм барвистим забарвленням і підніме йому настрій в дощову пору.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Купол парасольки має 8 пластикових спиць.

Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має пластикову ручку гачком.

Модель має шіть візерунків..

Закривається парасолька хлястиком на липучку.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Вага парасольки | 246 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴








