Чоловіча парасолька напівавтомат на 10 спиць від фірми "Toprain", це надійний захист від дощу та вітру..
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу із захистом від бруду та плям.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних матеріалів; сталь вкрита покриттям що виключає корозію, і спиці з фібергласу і пластику.
Зручна пластикова ручка під пальці.
Щоб уникнути псування купола носите парасольку в чохлі і висушену.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити. Сушити парасольку потрібно лише у відкритому вигляді у теплому приміщенні. Тільки після цього заберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
















