Дитяча парасолька з вушками, порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів карбону і металу. Парасоля має в наявності 8 сталевих спиць.

Маленька пластикова ручка гачком зручно лягає в дитячу ручку.

Вся принадність парасольки, це його форма купола, яка дуже подобається дітям.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 47 см |
| Довжина у складеному вигляді | 59 см |
| Діаметр купола парасольки | 72 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴







