Чоловіча парасоля напівавтомат на 8 сталевих спиць від фірми "Toprain".
Металевий каркас із сталі.
Маленька зручна пластикова ручка.
![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 335 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.








