Жіноча парасолька тростина на 16 спиць з тисненим візерунком
- В наявності
- Код: 01006/1
569 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька тростиною на 16 спиць з великим куполом від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 16 карбонових спиць.

Металевий стрижень та пластикова ручка.

Модель має один візерунок та де кілька відтінків.

Зручний чохол.
![]()
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Рожевий |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 540 г |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 87 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴








