



Парасолька напівавтомат від фірми "SL"
- Готово до відправки
- Код: 021302/3
433 ₴
368 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасолька напівавтомат від фірми "SL" на 8 карбонових спиць.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.
![]()
Завдяки такому поєднанню спиць каркас може витримувати пориви вітру.

Потовщена ніжка та зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Модель має шість відтінків.

Особливість: Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 385 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня парасольки | |
| см. | 56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴



