Жіноча парасолька тростиною на 8 карбонових спиць від фірми "Feeling Rain".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 8 карбонових спиць.
Дизайнерська ручка.

Модель упакована в коробку по дванадцять штук де кілька відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 330 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 86 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.











