Чоловіча парасоля повний автомат на 9 карбонових спиць від фірми "Frei Regen"
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 2804
267 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча парасоля автомат на 9 спиць від торгової марки "Frei Regen".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.
![]()
Завдяки такому каркасові парасолька має хорошу вітростійкість.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.
![]()
Парасольки йдуть в коробці по дванадцять штук.
![]()
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










